Busy Polska Holandia

Z czym kojarzy nam się Holandia? Dla wielu Holandia zaczyna się i kończy w Amsterdamie. Rowery, kafejki zielarskie i dzielnica czerwonych latarni wyryły się w ludzkiej świadomości jako kwintesencja tego kraju. Jest to jednak duże uproszczenie. Holandia to piękny kraj, z wieloma zabytkami i ciekawą kulturą, który w swoim „Złotym Wieku” był jednym z najważniejszych państw świata. Możesz się o tym przekonać, wybierając się na wycieczkę poprzez nasze busy Polska Holandia!

Co zwiedzić w Holandii?

To co zachwyca w miastach Holandii to wąskie uliczki, niskie domki oraz wszechobecne kanały. Przyjeżdżając naszymi busami Polska Holandia do historycznego centrum Amsterdamu ani przez chwilę nie poczujemy, że jesteśmy w nowoczesnej metropolii. Czasem warto pospacerować samemu bez planu, zapewne kilkukrotnie trafimy na niesamowity widok kanału czy piękną fasadę. Wiele z holenderskich miast nie ucierpiało znacznie podczas działań wojennych. Niestety, jednym z wyjątków jest Rotterdam, który został niemal doszczętnie zniszczony i zachowały się jedynie pojedyncze budynki z czasów przedwojennych. Miasto zostało odbudowane i dziś jest jedną z najnowocześniejszych metropolii Europy.

Busy Polska Holandia

Co zobaczysz podczas podróży wybierając busy Polska Holandia?

Piękno Holandii to jednak nie tylko klimatyczne miasta i miasteczka, a także tereny wiejskie i natura. Płaskie połacie ziemi przeplatane polami uprawnymi, kanałami, zwierzętami oraz małymi domkami i rzadziej spotykanymi wiatrakami – od wieków były to główne motywy holenderskich malarzy. A wszystko to możesz zobaczyć podczas podróży naszymi busami Polska Holandia!