Lampa drogowa zmierzchowa pomarańczowa – Niezbędne akcesoria na drodze

Podczas prac drogowych bardzo ważne jest zapewnienie odpowiedniej sygnalizacji i widoczności dla innych uczestników ruchu, szczególnie w utrudnionych warunkach atmosferycznych. Lampa drogowa zmierzchowa pomarańczowa to świetny akcesorium jeśli chcemy zabezpieczyć jakiś teren na drodze podczas wypadku drogowego czy prac. Z naszego artykułu dowiesz się więcej!

Budowa lampy drogowej zmierzchowej koloru pomarańczowego

Jest to lampa drogowa zmierzchowa pomarańczowa, która jest zasilana jedną baterią. Jest 2 ledowa. Dzięki technologii LED zużycie energii jest niskie. Warto zaznaczyć, że lampa pracuje trzy razy dłużej niż lampy ze standardowymi żarówkami. Zakres działania temperatur wynosi od -15 stopni do 85 stopni. Oprawa lampy jest wykonana z poliwęglanu.

Funkcjonalność lampy drogowej

Czas pracy na baterii wynosi do 358 godzin na jednej baterii 7Ah. Aż do 2800 godzin na baterii 50 Ah. Lampa stanowi, równie zabezpieczenie przed kradzieżą, posiada czujnik zmierzchowy, może świecić światłem ciągłym lub świeci na przemian. Taką lampę możemy znaleźć na sklepach internetowych BHP. Świetnym przykładem jest sklep Protect BHP w którym znajdziemy szeroką ofertę lamp drogowych i nie tylko. Warto wejść i sprawdzić!