Czy potrzebujesz szlifierki i polerki w warsztacie?

Najpierw szlifowanie, potem polerowanie. Odpowiedni dobór – i szlifierki i polerki – zależy od powierzchni, która ma być poddawana obróbce. Podczas renowacji samochodu i odnowy jego lakieru używać należy dobrych sprzętów, które nie zniszczą tego, nad czym pracujemy. Szlifierki i polerki należy kupować więc z głową!

Na co warto zwrócić uwagę?

Aby wykonanie napraw blacharskich i lakierniczych poszło po naszej myśli, należy dobrać odpowiednio szlifierkę, bez której praca nie udałaby się wcale. Najczęściej wybieranymi narzędziami są szlifierki oscylacyjne, mimośrodowe, liniowe, taśmowe i trzpieniowe. Liniowe świetnie nadają się do działania na większej powierzchni, trzpieniowe natomiast sprawdzą się idealnie przy wycinaniu szczegółów.

szlifierki i polerki to must have, jeżeli chcesz, aby Twój lakier lśnił jak nowy!

Szlifierki i polerki – aby lakier lśnił!

Polerki, czyli drugi krok, po przygotowaniu powierzchni przy pomocą szlifierki, to najczęściej bardziej kosztowny zakup, ale zdecydowanie opłaca się on, jeżeli zwrócimy uwagę na niskie zużycie energii. Warto więc zdecydować się na taką inwestycję. Dzięki cichej pracy i większej mobilności są one również sprzętami przyjemniejszymi w obsłudze. A błysk lakieru po skończonej pracy – bezcenny!

Szlifierki i polerki to podstawowe sprzęty w zakładzie, musisz je mieć! Po elektronarzędzia wysokiej jakości zapraszamy na: https://www.ceneo.pl/Szlifierki_i_polerki!