Dermapen – klinika medycyny estetycznej Lublin

Klinika medycyny estetycznej Lublin zawiera szereg zabiegów upiększających na twarz i ciało. Z pewnością wiele z Was zmaga się z problemami z poszarzałą cerą, bliznami potrądzikowymi, przebarwieniami lub zmarszczkami. Na pomoc przychodzi Dermapen – zabieg, który powoduje mikronaukucia skóry przy pomocy pulsujących, mikro igieł. Podczas nakuwania skóry tworzone są drobne urazy przez które do naskórka dostają się substancje czynne, niezbędne do odbudowy kolagenu i elastyny. Zabieg ma na celu zbudowanie nowej, zdrowej skóry na miejsce starej zniszczonej. Dermapen to zabieg trwały, po serii zabiegów efekty zostają na zawsze. Zabieg wykonujemy w sprawdzonej klinice, gdzie pracują specjaliści i lekarze. Klinika medycyny estetycznej Lublin to miejsce w którym zapewnimy profesjonalną opiekę i troskę. Zabieg z uwagi na swoją inwazyjność przeprowadzamy w bezpieczny, sterylny sposób. Skóra przed zabiegiem jest odkażana, a głowica urządzenia jednorazowa, otwierana na oczach klienta, nie ma obawy o dostanie się bakterii do naszej skóry.

Jakich efektów możemy oczekiwać po zabiegu?

Warto zaznaczyć, że aby uzyskać oczekiwane efekty przeprowadzamy kilka zabiegów. W zależności od problemu lekarz naszej kliniki medycyny estetycznej w Lublinie ocenia ile zabiegów należy wykonać, aby pozbyć się problemu. Zazwyczaj są to 3/4 zabiegi i raz na zawsze pozbywamy się niechcianych blizn, zmarszczek, przebarwień. Świeżo po zabiegu skóra jest zaczerwieniona i może wystąpić obrzęk, ale już po około dwóch dniach zaczerwienienie ustępuje i zaczyna się proces łuszczenia naskórka. Wtedy zwracamy szczególną uwagę na nawilżanie skóry hipoalergicznymi kremami, bezpiecznymi dla uszkodzonej skóry. Przez pierwsze dwa tygodnie wstrzymujemy się od stosowania kwasów i silnych kosmetyków zawierających kwasy, nie należy również stosować peelingów.

Jakie gwarantujemy efekty?

  • odżywienie skóry,
  • ujednolicenie kolorytu,
  • stymulacja produkcji kolagenu,
  • spłycenie zmarszczek,
  • zmniejszenie widoczności porów,
  • redukcja blizn,
  • redukcja rozstępów,
  • zniwelowanie przebarwień.

Dermapen to nie jest jedyny zabieg, który przeprowadzamy na tego typu problemu skórne. W klinice medycyny estetycznej Lublin znajdziemy również laserowe usuwanie blizn, które ma podobne działanie. Warto przed zabiegiem zapytać się specjalisty, która metoda leczenie przyniesie nam najlepsze rezultaty.