Indigo szkolenia – tylko dla stylistek?

Dla kogo przeznaczone są szkolenia?

szkolenia indigo dla stylistek

Manicure hybrydowe do niedawna robione było tylko przez stylistki, manicurzystki w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Od kilku lat zaczęliśmy robić paznokcie hybrydowe również w domu. Powstało mnóstwo filmików na ten temat na YouTube, Instagramie czy Facebooku. Ale czy jest lepsza metoda niż nauczenie się od ekspertów na dedykowanych szkoleniach? Indigo szkolenia pozwolą nam na poznanie tajników manicure hybrydowego zarówno w salonie kosmetycznym, jak i w domowym zaciszu. Od lat By Kate Zett szkoli dziewczyny z robienia prawidłowego manicure na każdym etapie rozwoju, od początkujących do tych najbardziej zaawansowanych. Nie ma znaczenia czy jesteś stylistką, czy chcesz nauczyć się robić paznokcie dla samej siebie. Nasze szkolenia są dla wszystkich!

Indigo szkolenia – czego się nauczysz?

Indigo szkolenia przede wszystkim wprowadzą Cię w świat manicure od strony technicznej. Poznasz techniki jak prawidłowo wykonujemy manicure hybrydowe bez uszkadzania naskórka, czy płytki paznokcia. Oprócz tego nauczymy Cię jak zdejmować paznokcie za pomocą wacików bezpyłkowych lub frezarki, nie naruszając przy tym struktury paznokcie. Szkolenia mogą mieć formę grupową lub indywidualną. To Ty decydujesz jaka opcja będzie najlepsza. Na indigo szkolenia składa się cały plan, który prezentujemy jeszcze przed kupnem, abyś mogła zapoznać się z programem.

Indigo szkolenia – instruktorzy

Szkolenia nie są prowadzone przez przypadkowe osoby, są to specjalistki, wielokrotnie nagradzane edukatorki manicure. Kursantki, które biorą udział w szkoleniach Indigo wielokrotnie wracają po kolejną dawkę wiedzy, a my ją z radością dostarczamy. Program zajęć dopasowany jest do potrzeb i umiejętności kursantek, każda z prac poddawana jest ocenie. Kiedy oglądamy prace naszych zdolnych dziewczyn rozpiera nas duma i radość. Tysiące osób z którymi podzieliśmy się naszą wiedzą mogą rozwijać dalej swoje umiejętności manualne. Motywujemy i pomagamy na każdym etapie rozwoju, nie tylko na szkoleniu. Często utrzymujemy kontakt z naszymi kursantkami również po szkoleniach i patrzymy jak się rozwijają. W stylizacji paznokci nie ma rzeczy niemożliwych i tym chcemy Was zarazić.