Modelowanie konturów twarzy Kraków- druga młodość dla Twojej skóry

Kto z nas nie marzy o idealnym kształcie twarzy tj. owalu? Jednak z wiekiem skóra traci jędrność, zmienia się, a w lustrze zaczynamy dostrzegać brak jej doskonałości. Modelowanie konturów twarzy Kraków wychodzi naprzeciw Twoim problemom! Salony kosmetyczne oferują swoim klientom kilka rodzajów tego zabiegu, a najpopularniejszym jest ten z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, o którym dzisiaj Wam opowiemy.

Modelowanie konturów twarzy Kraków – kwas hialuronowy

modelowanie konturów twarzy kraków cera po zabieguModelowanie konturów twarzy w Krakowie inaczej zwane wolumetrią z wykorzystaniem kwasu hialuronowego jest zdecydowanie najbardziej trwałą metodą korekty zarysu twarzy. Jest to zabieg, który nie wymaga ingerencji skalpela, dlatego jest często wybierany przez klientki salonów kosmetycznych. Co daje taki zabieg? Przede wszystkim:

 • odmładza twarz,
 • przywraca gęstość skóry,
 • koryguje nie tylko kontury twarzy, ale także nosa, ust czy kości policzkowych,
 • podnosi owal twarzy i zwiększa jego objętość.

Na czym polega zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego?

Modelowanie konturów twarzy w Krakowie za pomocą kwasu hialuronowego polega na jego wprowadzeniu pod skórę twarzy. Wypełniacz na bazie kwasu ma za zadanie zwiększenie objętości tkanek miękkich, głównie w miejscach gdzie najbardziej widać ubytek tkanki tłuszczowej. Wprowadzenie kwasu pod skórę odbywa się przy znieczuleniu miejscowym. Preparat na bazie kwasu hialuronowego wypełnia opadnięte policzki, okolice żuchwy czy podbródka tym samym uwydatniając kształt twarzy, korygując jej profil. Po zabiegu skóra jest ujednolicona, a co najważniejsze wygląda naturalnie.

Dlaczego warto skorzystać z zabiegu?modelowanie konturów twarzy Kraków - efekty po zabiegu

Z wiekiem skóra traci elastyczność – starzeje się razem z nami. Co za tym idzie – staje się wiotka i opada. Skutkiem tego jest między innymi zmiana konturu twarzy. Modelowanie konturów twarzy z wykorzystaniem kwasu hialuronowego może powstrzymać oznaki starzenia się skóry. Oczywiście nie można przesadzić. Każdy zabieg natomiast powinien zostać skonsultowany ze specjalistą.

Modelowanie konturów twarzy Kraków – przeciwwskazania

Jak w przypadku każdego zabiegu kosmetycznego przy modelowaniu konturów twarzy występują przeciwwskazania do jego przeprowadzenia:

 • ciąża lub okres laktacji,
 • nadwrażliwość na preparaty wypełniające lub środki znieczulające,
 • skłonności alergiczne,
  równoległe leczenie laserowe lub stosowanie głębokich peelingów,
 • bielactwo,
 • łuszczyca,
 • epilepsja,
 • skłonności do infekcji oraz nadmiernych podrażnień naskórka.

Modelowanie owalu twarzy – sprawdź nas!

Jesteśmy salonem kosmetycznym Addent z Krakowa oferującym zabiegi z zakresu medycyny i kosmetologii estetycznej, m.in. zabieg modelowania konturów twarzy. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą i kontaktu z nami:
Gabinet kosmetologii i medycyny estetycznej Addent
Adres:ul. Radzikowskiego 18, 31-315 Kraków
Telefon:793-233-368
E-mail:biuro@addent.pl

Więcej o zabiegu przeczytasz na naszej stronie: zdrowatwarz.pl/medycyna-estetyczna/modelowanie-konturow-twarzy-krakow/