Podesty – poczuj się jak gwiazda

Kto z nas jako dziecko nie marzył o zostaniu gwiazdą estrady lub futbolu? Braliśmy wtedy do ręki mikrofon, stawaliśmy na łóżku albo krześle i każdy w ramach swoich talentów zaczynał występ. Dzisiaj już wiesz, że prawdziwe podesty to nie domowe meble, ale profesjonalne produkty, których montaż wymaga wiele wysiłku.

Podesty – zastosowanie

podesty pod samochodem w galeriiPodesty – przede wszystkim te modułowe są podstawowymi produktami służącymi do tworzenia między innymi: scen, wybiegów, podiów konferencyjnych. Zazwyczaj budowane są z lekkiego profilu aluminiowego, dlatego są łatwe w transporcie i składaniu. Konstrukcja tego rodzaju produktów sprawia, że są one przystosowane do montażu na zróżnicowanym terenie – zarówno na zewnątrz, jak i w środku budynków, na podłożu trawiastym lub brukowanym. Każdy podest osadzony jest na nogach – mamy do wyboru stałe bądź teleskopowe konstrukcje, co pozwala na dokładną regulację w kilku zakresach wysokości. Najważniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego podesty muszą być wykonane tylko z najwyższej jakości materiałów cechujących się wysoką trwałością. Jako, że takie produkty są wystawiane zazwyczaj na widok publiczny, nie można zapominać o ich walorach estetycznych.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze podestów?podesty sceniczne

Wybierając podesty należy zwrócić uwagę na ich rodzaj. Zazwyczaj występują w trzech wariantach:

  • aluminiowym,
  • scenicznym,
  • teleskopowym.

Każdy z nich się udźwigiem, stabilnością i ciężkością. Wymienione przed chwilą cechy także powinny być brane pod uwagę przy wyborze podestów. Należy także zwrócić uwagę na ich wypełnienie – przede wszystkim powinno być one antypoślizgowe, bezpieczne oraz wytrzymałe. Wybierając takie produkt powinniśmy zapytać producenta czy nie jest on łatwopalny i jaką ma odporność na wilgoć. Kolor wypełniania ma także znaczenie, ale zależy tylko i wyłącznie od gustu klienta.

Wamat – producent podestów

Przedstawiamy Wam firmę Wamat – producenta najwyższej jakości wyrobów techniki estradowej. Jeśli więc szukasz podestów scenicznych, zadaszeń estradowych, estrad lub trybun sprawdź ofertę Wamatu:

Adres: Podleszany 186, 39-300 Mielec
Telefon: +48 17 58 40 280
E-mail: wamat@wamat.com.pl
Więcej o podestach Wamatu przeczytasz tutaj: www.wamat.com.pl/pl/oferta/podesty-sceniczne