Endermologia Alliance – na czym polega?

Na czym polega zabieg Alliance? Służy m.in. naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek. Rewolucyjna technologia pozwoliła połączyć trzy aspekty, tak istotne dla uzyskania najlepszych efektów zabiegowych: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry, skracając jednocześnie czas zabiegu oraz ilość powtórzeń zabiegu. Brzmi świetnie, prawda?

alliance lpg

Dla kogo jest zabieg Alliance?

Przede wszystkim dla osób dorosłych, które zmagają się z cellulitem, mają problem ze zrzuceniem zbędnych kilogramów z nóg, ud i pośladków oraz dla osób, które chcą ujędrnić swoje ciało. Głowice w Alliance umożliwiają przeprowadzanie zabiegu przy jednoczesnym precyzyjnym dostosowywaniu się do jakości tkanki, jej delikatności, włóknistości, braku elastyczności itp. Gwarantuje to wysoki standard bezpieczeństwa zabiegu i możliwość dopasowania do różnych problemów terapeutycznych oraz zdrowotnych.

endermologia alliance lublin

Na czym polega endormologia Alliance?

Technika Alliance opiera się na opatentowanym procesie polegającym na masowaniu skóry sterowaną rolką. Po pobudzeniu komórek następuje naturalne uwalnianie tłuszczu, przywrócona zostaje prawidłowa wymiana płynów w procesie krążenia. Proces zabiegowy również w naturalny sposób aktywuje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, które wspomagają efekt trwałego liftingu. Dzięki tym elementom uzyskujemy zdrowy, promienny wygląd skóry.