Jak komponować stylizacje męskie z golfem?

Golf – ten ubiór z wysokim dekoltem stał się podstawą w świecie mody. Jest w dużej mierze kojarzony z artystami i niekonwencjonalnymi myślicielami, biorąc pod uwagę jego nowszą historię, ale zachowuje równe poczucie elegancji i wszechstronności, jako przypomnienie swoich początków. Chociaż często były pomijane w modzie męskiej i postrzegane jako przestarzałe ze względu na swoją popularność w latach 60., 70. i 80., golfy nagle powracają wśród stylowych dżentelmenów w dzisiejszych czasach. Sprawdź dlaczego stylizacje męskie z golfem to dobry pomysł!

Jak nosić golfy?

stylizacje męskie z golfem w kolorze zielonym

Chociaż niektórzy z was mogą myśleć, że golfy są przeznaczone tylko do noszenia na co dzień, to w rzeczywistości nie jest to prawda. Możesz je nosić również na najbardziej oficjalne wydarzenia, jeśli odpowiednio je stylizujesz. Nie ma miejsca, w którym noszenie golfa byłoby niewłaściwe, od zwykłych spotkań po studia, pracę i oczywiście w podróży. Kolejną świetną rzeczą w nich jest fajny, vintage’owy klimat, który dają, dzięki czemu wyróżniasz się spośród reszty tłumu.

Modne stylizacje męskie z golfem na jesień

Jeśli kochasz stylizacje retro, zdecydowanie musisz dodać jeden z nich do swojej garderoby. Ale jeśli jesteś nowy w świecie stylizacji męskich z golfem i nie chcesz ryzykować, powinieneś zacząć od noszenia prostego i najlepiej neutralnego odcienia. Gdy zaczniesz to rozumieć, możesz postawić na stroje z golfem w różnych odcieniach i eksperymentować!