Pielęgnacja twarzy Kraków – porady

Każdy, kto choć chwilę mieszkał bądź mieszka w mieście smoka wawelskiego wie jak dużo w powietrzu miasta unosi się zanieczyszczeń oraz jak szkodliwy jest smog. Codziennie mieszkańcy miasta mogą zobaczyć w tramwajach czy autobusach napis, który mówi, że stan powietrza na dzień „ten i ten” jest ZŁY. Jak więc pielęgnować twarz w Krakowie, kiedy jest ona ciągle narażona na taki stan powietrza? Dzisiaj kilka porad!

Pielęgnacja twarzy Kraków – radzimy jak dbać o skórę

W Internecie znajdziesz wiele porad odnośnie tego jak pielęgnować skórę twarzy. Pielęgnacja twarzy i jej efekty w KrakowieZebraliśmy je dla Ciebie w jednym miejscu. Po pierwsze kosmetyki z kwasem owocowym – są one szczególnie przydatne jeśli masz problemy z nierównościami cery. Do zmatowienia cery używaj bibułek a nie kremów, które mocno wysuszają cerę, a przede wszystkim nie mają działania o charakterze pielęgnacyjnym. Stosuj krem z witaminą C będzie miał nie tylko działanie nawilżające, ale także rozjaśni skórę i będzie działał przeciwzmarszczkowo. Pamiętaj o stosowaniu kosmetyków z filtrem – przede wszystkim latem. Jednak jeśli chodzi o miasto kosmetyki z lekkim filtrem powinno stosować się cały rok. Nie korzystaj z domowych kosmetyków. Stosuj peeling.

Raz, a nawet kilka razy w miesiącu warto wybrać się do doświadczonej kosmetyczki. Uważaj jednak na jakie zabiegi się zdecydujesz. Lepiej zdecydować się na mikrodembrazję czy peeling kawitacyjny niż standardowe czyszczenie z wyciskaniem.

Pielęgnacja twarzy Kraków – oddaj się w ręce najlepszych

Domowe sposoby pielęgnacji twarzy w Krakowie to jedno. Usługi profesjonalnego gabinetu kosmetologii dadzą jednak zauważalne efekty dużo szybciej. Wybierz rozsądnie i skorzystaj z usług gabinetu Addent, który specjalnie dla mieszkanek i mieszkańców Krakowa przygotował szeroki pakiet usług z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Zapraszamy:

Adres: ul. Radzikowskiego 18, 31- 315 Kraków
Telefon: 793-233-368
E-mail: biuro@addent.pl
zdrowatwarz.pl/kosmetologia/