Wolumetria twarzy — sposób na młodość

Twarz, jej kształt jest niezwykle ważnym aspektem ogólnego wyglądu. Wyglądać i czuć się młodo to dwie rzeczy, których każdy pragnie. Jeśli chcesz odwrócić swój biologiczny zegar starzenia i wyglądać o kilka lat młodziej niż w rzeczywistości, ważne jest, aby zacząć wcześnie o tym myśleć. W końcu to, co jesz, twój styl życia, zadecyduje o tym, jak będziesz wyglądać, gdy się zestarzejesz. Istnieje wiele sposobów na odmłodzenie ciała i ducha. Jednym z takich sposobów jest wolumetria twarzy, która jest zabiegiem wykonywanym w klinice medycyny estetycznej.

Na czym polega wolumetria twarzy?

Wolumetria twarzy to nic innego jak wypełnienie bruzd i zmarszczek kwasem hialuronowym. Zabieg tego typu nie jest trudny. Polega na wprowadzeniu odpowiednich substancji do miejsca docelowego za pomocą igły. Zastosowany prepart zadziała od razu po wstrzyknięciu, dzięki czemu Twoja skóra zacznie się regenerować, a efekty są widoczne bardzo szybko. Podczas wykonywania zabiegu możesz poczuć specyficzne uczucie, dlatego jeśli chcesz, możesz poprosić o znieczulenie miejscowe. Dzięki temu zagwarantujesz sobie większy komfort i brak stresu. Efekty wolumetrii twarzy są często zjawiskowe, ponieważ likwiduje bruzdy, ubytki, fałdy czy inne zniekształcenia twarzy, dzięki czemu Twoja twarz będzie wyglądała młodziej, nabierze ładniejszego kształtu, będzie bardziej nawilżona i zregenerowana.

Efekt po wolumetrii twarzy

Jakie są inne sposoby odmładzania twarzy?

Istnieją również inne sposoby zapobiegania starzeniu się skóry, nie tak spektakularne jak wolumetria twarzy, ale bardzo ważne i potrzebne. Przykładowo stała ekspozycja na promienie UV przyspiesza proces starzenia się skóry i powoduje powstawanie ciemnych plam, piegów, przebarwień i zmarszczek. Dlatego nakładaj krem ​​przeciwsłoneczny za każdym razem, gdy wychodzisz w ciągu dnia, nawet jeśli jest pochmurno! Innym sposobem jest stosowanie peelingów do twarzy, które pozbywają się martwych komórek, dzięki czemu Twoja skóra będzie mogła łatwiej oddychać i wyglądać świeżo. Używaj naturalnych kremów do twarzy, które nie posiadają drażniących lub wywołujących alergię składników.