Wybielanie zębów Kraków – fakty i mity

Wybielanie zębów w Krakowie we wszystkich gabinetach dentystycznych to już podstawowa usługa. Często jednak nie zdajemy sobie sprawy, że można taki zabieg wykonać od ręki! Polega on na naświetlaniu, które w połączeniu z zastosowaniem wysoko-stężonego wodorotlenku wodoru jest skuteczną i bezbolesną metodą, która prowadzi do olśniewającego, białego uśmiechu. Pamiętaj jednak, żeby stosować się do zaleceń pozabiegowych, w przeciwnym razie efekt wybielania będzie nietrwały!

Wybielanie zębów Kraków – czy można  to zrobić samemu?

Efekt jaki daje wybielanie zębów KrakówSamodzielne wybielanie zębów najczęściej kończy się zmianą ich zabarwienia tylko na powierzchni. Przestrzenie między zębowe pozostają ciemniejsze i w efekcie masz wrażenie szpar między zębami. Eleganckie i skuteczne wybielanie zębów jest możliwe tylko w profesjonalnym gabinecie stomatologicznym, prowadzonym przez doświadczonych dentystów w zakresie wybielania zębów.

Jakie są metody wybielania?

Metod wybielania zębów stosowanych w gabinetach w Krakowie jest bardzo dużo. Jednak tylko medyczne wybielanie, które jest jedną z dziedzin stomatologii estetycznej daje pożądane efekty i jest w 100% bezpieczne, jeśli jest wykonywane pod okiem specjalisty. Przed wyborem gabinetu, w którym oferowany jest zabieg musisz upewnić się, że będzie go przeprowadzać nie kosmetyczka, a doświadczony stomatolog. Gabinetowe wybielanie zębów polega na użyciu lamp halogenowych lub typu LED, które emitując różne  ciepło i światło wpływają na wybielenie zębów oraz zmniejszają ich wrażliwość.

Piękny uśmiech efektem wybielania zębów KrakówWybielanie zębów a ich osłabienie

Prawidło przeprowadzony zabieg wybielania zębów nie powoduje ich osłabienia. Do zabiegu używany jest nadtlenek wodoru, a specjalista musi jedynie trzymać się wyznaczonego punktu saturacyjnego. Jeśli niedoświadczona osoba przekroczy taki punkt, może to prowadzić do poważnych uszkodzeń szkliwa.

Wybielanie zębów Kraków – skorzystaj z usług 3G Dentist!

3g Dentist to gabinet stomatologiczny, który cieszy się bardzo dobrą reputacją jeśli chodzi o usługi wybielania zębów w Krakowie. Nie wierzysz? Przekonaj się sam przychodząc do gabinetu!

Adres: ul. Kielecka 1/02, 31-526 Kraków
Telefon: 0048 533 777 678
E-mail: office@3gdentist.eu
Dowiedz się więcej: http://3gdentist.eu/oferta/stomatologia-estetyczna/

2 komentarze

Comments are closed.