Wypełnianie zmarszczek Kraków – młoda skóra – młodsza TY!

Zmarszczki to pojawiające się z wiekiem deformacje widoczne na skórze. Pierwsze oznaki można zobaczyć już około 25 roku życia i są to głównie te o podłożu mimicznym. Wypełnianie zmarszczek w Krakowie to zabieg, któremu poddaje się coraz więcej mieszkanek oraz mieszkańców miasta – nic dziwnego, każdy chce się czuć pięknie i młodo, niezależnie od wieku widniejącego w metryczce.

Wypełnianie zmarszczek Kraków – używane preparaty

redukcja zmarszczek mimicznych - wypełnianie zmarszczek KrakówUsługi wypełniania zmarszczek są najczęściej wykonywane przy użyciu kwasu hialuronowego. Mniej znany jest kwas polimlekowy.

  • Kwas hialuronowy to składnik naszego ciała, dlatego jego użycie jest całkowicie bezpieczne i nie powoduje reakcji alergicznych – jest to więc najczęściej używany w kosmetologii wypełniacz. Jego działanie powoduje zawiązanie się cząsteczek wody na skórze – staje się ona odpowiednio nawilżona. Utrata kwasu hialuronowego wiąże się z przybywaniem na naszej twarzy zmarszczek, dlatego właśnie ta substancja używana jest podczas zabiegów medycyny estetycznej.
  • Kwas polimlekowy to związek chemiczny, który coraz częściej używany jest do wypełniania zmarszczek przez kosmetologów w Krakowie. Służy on do kompleksowej poprawy kondycji skóry twarzy. Aplikowany jest głęboko w tkankę, dzięki czemu poprawiana jest objętość i jakość skóry, a jednocześnie twarz zostaje wygładzona. Wadą kwasu polimlekowego jest to, że po kilku dniach możemy dostrzec zanik wcześniej uzyskanych efektów. Jednak nie należy się tym przejmować. Po kilku tygodniach, skóra z powrotem nabiera elastyczności, a zmarszczki i bruzdy są niwelowane.

Wypełnianie zmarszczek? Wypróbuj Addent!

Wypełnianie zmarszczek w Krakowie to jedna z najpopularniejszych usług, z której korzystają mieszkanki miasta (i nie tylko!).Efekty mogą być jednak cóż…dość nieoczekiwane, a nieudolność niektórych „specjalistów” można dostrzec na ulicach. Z Addentem nie musisz się niczego obawiać! Nasi specjaliści gwarantują spektakularne i przede wszystkim naturalnie wyglądające efekty. Zapraszamy do kontaktu:

Adres: ul. Radzikowskiego 18, 31-315 Kraków
Telefon: 793-233-368
E-mail: biuro@addent.pl
Więcej o zabiegu dowiesz się ze strony: zdrowatwarz.pl/medycyna-estetyczna/wypelnianie-zmarszczek-krakow/

One Response

Comments are closed.