Powiększanie ust Kraków – czy to bezpieczne?

Już za dawnych czasów kobiety zdawały sobie sprawę, że jednym z ich największych atutów są oczywiście USTA. Wtedy używały one naturalnych barwników, żeby nadać im odpowiedniego kolorytu. Dzisiaj medycyna estetyczna poszła o krok do przodu i oferuje swoim klientkom powiększanie ust. W Krakowie jest to coraz bardziej popularny zabieg, o który o dziwo! nie proszą same Panie, ale także Panowie. Dzisiaj odpowiemy na najczęściej zadawane przed zabiegiem pytanie – czy to jest bezpieczne.

Powiększanie ust Kraków – na czym polega?

Zanim przejdziemy do kwestii bezpieczeństwa musimy przyjrzeć się przebiegowi samego zabiegu. Zabieg poprzedzony jest szczegółowym wywiadem lekarskim, który Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej w Krakowiema za zadnie wyeliminować ewentualne skutki uboczne. Następnym krokiem jest znieczulenie skóry wokół ust przy pomocy znieczulającego kremu. Kwas hialuronowy prowadzany jest do czerwieni ust, która zostaje delikatnie uformowana oraz wymodelowana. Nie obawiaj się! Zabieg jest praktycznie bezbolesny – możesz odczuwać jedynie lekkie wrażenie nacisku w miejscu wprowadzenia substancji.

Czy powiększanie ust jest bezpieczne?

Na to pytanie możecie znaleźć mnóstwo sprzecznych odpowiedzi w internecie. Jedni powiedzą, że każda ingerencja w ciało jest niebezpieczna, inni że jest to całkowicie bezpieczne. My skłaniamy się w stronę bezpieczeństwa. Oczywiście nie możesz mieć 100% pewności, że zabieg będzie bezpieczny, dlatego musisz wybrać doświadczonego lekarza, który na pewno przeprowadzi wywiad lekarski przed zabiegiem. Nie ukrywaj przed lekarzem swoich alergii i wad – może to w znacznym stopniu wpłynąć nie tylko na powodzenie zabiegu, ale także Twoje zdrowie.

Powiększanie ust Kraków – skorzystaj z usług Addentu!

Powiększanie ust w Krakowie jest coraz częściej zamawianym zabiegiem. Niestety, na ulicy możesz czasem zaobserwować nieudolność kosmetologów przejawiającą się w zniekształconych ustach, szczególnie młodych dziewcząt. Nie stawiaj na niesprawdzone gabinety. Wypróbuj Addent i ciesz się pełnymi i pięknymi ustami! Zachęcamy do kontaktu:

Adres: ul. Radzikowskiego 18, 31-315 Kraków
Telefon: 793-233-368
E-mail: biuro@addent.pl
http://zdrowatwarz.pl/medycyna-estetyczna/powiekszanie-modelowanie-ust-krakow/