Implanty stomatologiczne Kraków – zadbaj o pełny uśmiech

Dzisiaj opowiemy Wam jak przebiega zabieg zakładania implantów stomatologicznych w gabinetach w Krakowie. Powiecie może, że pewnie tak jak wszędzie indziej i się nie pomylicie. Miasto smoka to jednak miejsce, gdzie przeprowadziliśmy nasz research i chcieliśmy się nim z Wami podzielić.

Implanty stomatologiczne Kraków – jak przebiega zabieg

Zabieg zakładania implantów stomatologicznych można podzielić na trzy etapy:

  1. Wszczepienie implantu, które polega na wywierceniu w kości otworu w celu wkręcenia implantu zębowego. Przed zabiegiem wykonywane jest zdjęcie pentomograficzne.
  2. Wkręcenie gojącej śruby – ten etap jest poprzedzony odsłonięciem implantu. Zakładana śruba gojąca ma za zadanie przyspieszyć proces gojenia się błony śluzowej. Okres regeneracji trwa 14 dni.
  3. Zamocowanie sztucznego zęba poprzedzone pobraniem wycisku i dopasowaniem kolorytu implantu.

Implanty stomatologiczne – cena założenia i zalecenia po zabiegu

Narzędzia do zabiegu zakładania implantów stomatologicznych w gabinecie w KrakowieZacznijmy od kwestii zaleceń po zabiegu założenia implantów stomatologicznych. W Krakowie praktyką jest rozpisywanie pacjentowi pakietu wizyt kontrolnych oraz instruktaż dotyczący higieny jamy ustnej po zabiegu.

Jeśli chodzi o cenę zabiegu implantologii – jest ona uzależniona przede wszystkim od materiału z jakiego wykonany jest implant. Ponadto duże znaczenie będzie miał prestiż gabinetu stomatologicznego. Wszczepienie implantu to wydatek rzędu 3500 zł. Jeśli zakładasz łącznik bądź koronę to cena takich wypełnień zależy od tworzywa, większość z nich kosztuje około 500 zł. Natomiast korony wykonane z ceramiki to koszt ponad 2000 zł.

Implanty stomatologiczne Kraków – wybierz 3g Dentist

Jeśli zastanawiasz się nad wszczepieniem implantów stomatologicznych w Krakowie, musisz pamiętać, że wybór gabinetu dentystycznego, gdzie będzie przeprowadzony zabieg jest bardzo ważny jeśli chodzi o jego efekty. Wybierz 3g Dentist – najlepszych profesjonalistów w zakresie implantologii w Krakowie. Indywidualne podejście do pacjenta, szeroka oferta i atrakcyjne ceny to tylko niektóre cechy tego dentysty. Dowiedz się więcej:

Adres: ul. Kielecka 1/02, 31-526 Kraków
Telefon: 0048 533 777 678
E-mail: office@3gdentist.eu
3gdentist.eu/oferta/implantologia/