Dentysta Wadowice – profesjonalizm w małomiasteczkowym wydaniu

Wadowice przyciągają nie tylko osoby podążające śladami Jana Pawła II, ale także wielbicieli kremówek. To między innymi z ich powodu dentysta w Wadowicach ma pełne ręce roboty. Oczywiście z jego usług nie korzystają jedynie dzieci, którym zęby popsuły się przez słodycze. Dentysta powinien być synonimem małomiasteczkowej kompleksowości i profesjonalizmu. Jednak gdzie w Wadowicach znaleźć taki gabinet? Na pomoc przychodzi o 20 km oddalony stomatolog w Andrychowie!

Dentysta Wadowice – z jakimi chorobami sobie poradzi?

Jeśli wydawało Ci się, że w małym miasteczku ciężko znaleźć dobry gabinet stomatologiczny to nie byłeś jeszcze u dentysty dla Wadowic w oddalonym o niespełna 20 km gabinecie w Andrychowie. Szeroki wachlarz usług, który proponuje swoim pacjentom jest na miarę co najmniej krakowskich standardów. Z jakich usług możesz skorzystać przychodząc do gabinetu stomatologicznego w Andrychowie? Między innymi:

 • dentysta wadowice zabieg stomatologicznystomatologii estetycznej (piaskowanie, wybielanie, fluoryzacja),
 • stomatologii zachowawczej,
 • protetyki stomatologicznej (korony, licówki, implanty, protezy)
 • stomatologii dziecięcej (lakowanie, usuwanie mleczaków),
 • ortodoncji (aparaty stałe i ruchome),
 • endodoncji.

Dentysta dla Wadowic – pozwól sobie na bezstresową wizytę

Co takiego wyróżnia dentystę dla Wadowic, że nawet słynne kremówki i skutki ich nadmiernego jedzenia nie są mu straszne? To nie tylko zasługa świetnie wykształconej i przede wszystkim doświadczonej w różnych dziedzinach stomatologii kadry pracowniczej, ale także nowocześnie wyposażonego gabinetu. Wchodząc do gabinetu w Andrychowie – niedaleko Wadowic – od progu możesz poczuć jak Twój stres się ulatnia. Zapytasz zapewne jak to możliwe. Kojący wystrój wnętrz i kolor ścian sprawiają, że nawet pacjent, który mdleje na słowo „dentysta”, będzie bardziej spokojny.

Gabinet stomatologiczny w Andrychowie – przykład dla innych

Pokazujemy Wam dzisiaj jak powinien funkcjonować idealny gabinet stomatologiczny, dlatego nie możemy skupić się jedynie na jego usługach, ale musimy wspomnieć o wszystkich jego udogodnieniach, o które powinien zadbać każdy gabinet. Dentysta dla Wadowic oprócz usług na najwyższym poziomie, swoim pacjentom oferuje:

 • dentysta wadowice narzędzia stomatologicznejednorazowe szczoteczki i pasty do zębów w każdej łazience,
 • darmowe Wi-Fi i telewizję w poczekalni,
 • wygodne kanapy,
 • kącik zabaw dla dzieci,
 • profesjonalną recepcję.

Przekonaj się sam o naszej skuteczności!

Prowadzimy profesjonalne studio stomatologii Addent w Andrychowie i Krakowie już od wielu lat. Szukając dobrego dentysty, to właśnie my jesteśmy wyborem większości mieszkańców Wadowic, dlatego ich potrzeby znamy od podszewki. Sprawdź sam, dlaczego ufają nam nawet osoby spoza Andrychowa! Zapraszamy na wizytę w naszym gabinecie.
Kontakt:
Addent Andrychów:
Adres:Krakowska 93A, 34-120 Andrychów
Telefon:606-547-222
E-mail:andrychow@addent.pl

Szukając dentysty w Warszawie sprawdź również:
Dentysta Warszawa Bielany – SmileUp.pl