Poradnia kardiologiczna Olkusz – zadbaj o swoje serce

Ciągle zmieniające się tempo życia, stres, nałogi powodują, że coraz więcej osób uskarża się na problemy serca i układu krążeniowego. Zaniedbanie pierwszych objawów choroby serca może być tragiczne w skutkach. Dlatego jeśli zdarzają Ci się napady duszności, kołatanie serca lub ból w klatce piersiowej – nie zwlekaj – umów się na wizytę w poradni kardiologicznej w Olkuszu.

Poradnia kardiologiczna Olkusz – bez kolejek, bez stresu!

poradnia kardiologiczna Olkusz wyposażeniePoradnia kardiologiczna w Olkuszu to nasz numer jeden jeśli chodzi o leczenie wad serca i układu krążenia. Przede wszystkim nie musisz czekać w długich kolejkach, żeby zostać przyjęty w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia – na wizytę u kardiologa czeka się co najmniej pół roku, a dobry specjalista w tej dziedzinie na początku roku ma zaklepane terminy na cały rok. W poradni kardiologicznej w Olkuszu dostaniesz się do specjalisty w dziedzinie kardiologii nawet po tygodniu! I to nie byle jakiego fachowca! W placówce bowiem pracują najlepsi lekarze z małopolskich i śląskich ośrodków medycznych. Przychodnie w mniejszych miejscowościach odsyłają pacjentów właśnie do Olkusza jeszcze z jednego względu – poradnia kardiologiczna jest wyposażona w nowoczesny sprzęt, który spełnia europejskie normy innowacyjności, które potwierdzają certyfikaty jakości!

Poradnia kardiologiczna Olkusz – postaw na profesjonalizm!poradnia kardiologiczna Kraków lekarz

Choroby serca to nie przelewki, każdego dnia z powodu nieleczonych wad układu krążeniowego, umiera wiele osób. Poradnia kardiologiczna w Olkuszu daje Ci możliwość uniknięcia takie scenariusza. Placówka może się pochwalić praktycznie 100% skutecznością diagnozy wad serca i układu naczyniowego. Oczywiście na samej diagnozie się nie kończy. Rozpoznanie i leczenie wady serca to proces długotrwały, więc nie może zostać pozostawiony bez kontroli lekarza. Po postawieniu diagnozy pacjent jest kierowany do najlepszych placówek medycznych w Polsce, które specjalizują się w leczeniu wad rozwojowych. Po okresie leczenia, a często także hospitalizacji, pacjentom potrzebna jest dalsza opieka lekarska, którą zapewnia poradnia kardiologiczna w Olkuszu.

Sprawdź nas – Centrum Medyczne „Skałka”

Centrum Medyczne „Skałka” to nie tylko poradnia kardiologiczna w Olkuszu, ale także szereg gabinetów specjalistycznych, które zajmują się takimi dziedzinami medycyny jak: stomatologia, chirurgia urazowa, urologia czy gastrologia. Zachęcamy do kontaktu:

Adres: ul. Kolejowa 28, 32-332 Bukowno (Olkusz, Małopolska)
Telefon: 32 611 56 30
E-mail: rejestracja@cmskalka.pl
Więcej o naszej poradni dowiesz się tutaj: cmskalka.pl/pl/poradnie/5-kardiologia