Accounting Warsaw – rachunkowość dla obcokrajowców i nie tylko!

Accounting Warsaw to nie tylko termin dla obcokrajowców mieszkających w Polsce, ale także firm, które posiadają kapitał ulokowany za granicą, a szukają biura rachunkowego w stolicy. Zgodnie z przepisami prawa podatkowego dochody objęte opodatkowaniem dotyczą:

  • wykonywania pracy na terytorium Rzeczypospolitej bez względu na miejsce wypłaty wynagrodzenia,
  • osobistej działalności wykonywanej na terytorium Polski,
  • działalności gospodarczej, która jest prowadzona na terenie kraju,
  • dochodów z tytułu nieruchomości (w tym jej sprzedaży).

Jak widać usługi dotyczące rachunkowości zagranicznej są szerokie, a korzystać z nich powinni nie tylko mieszkańcy stolicy, ale także obcokrajowcy i Polacy mieszkający poza granicami Państwa.

Accounting Warsaw – rachunkowość dla firm z kapitałem zagranicznym

Usługi biur rachunkowych w zakresie obsługi klientów accounting warsaw dokumentacja ksiegowazagranicznych powinny obejmować kompleksowe prowadzenie ksiąg rachunkowych, obsługę kadrowo – płacową oraz zarządzanie kosztami. Wiele firm nie tylko w Warszawie, ale i na terenie całej Polski nie prowadzi jednak pełnej księgowości, a zajmuje się tyko wydzielonymi jej częściami. Co więcej, w wielu biurach rachunkowych spotkasz się z kadrą, tzw. starej daty, która najchętniej księgowałaby jeszcze na kartkach i kontach teowych, a to, że obecnie jest wymóg używania programów księgowych, jest dla nich dużym problemem. Nie mówimy tutaj o obsłudze w języku angielskich. Niestety, szukając usług takich usług możesz chodzić bardzo długo zanim któreś biuro zdecyduje się na księgowanie faktur w obcym języku.

Już nie musisz szukać – sprawdź Estelligence!

accounting warsaw fakturowanieEstelligence to biuro rachunkowe w stolicy Polski świadczące usługi, którym z pewnością można przypisać miano „accounting Warsaw„. Wykształceni, a przede wszystkim doświadczeni księgowi nie tylko wyjaśnią wszystkie niejasności związane z prowadzeniem ksiąg rachunkowych w przypadku działalności zagranicznej, ale także pomogą obcokrajowcom w założeniu działalności na terenie Polski oraz załatwią wszystkie formalności, które mogą być dla nich problemem ze względu na barierę językową. Nie zwlekaj – sprawdź co może zaproponować Ci Estelligence:
Adres: ul. Ignacego Krasickiego 35, 02-611 Warszawa
Telefon: 22 2 500 550 lub 22 854 60 50 – 59
E-mail: kontakt@estelligence.com