Promocje Steper – na problemy z potliwością stóp i nie tylko!

Masz problemy z nawracają grzybicą stóp? Odczuwasz dyskomfort podczas chodzenia na siłownie lub basen, bo boisz się, że znowu coś złapiesz? A może męczy Cię problem ze zbytnią potliwością stóp? Jest na to rozwiązanie! Lek Steper w aerozolu firmy Aflofarm. Teraz w promocyjnej cenie!

SteperSkład aerozolu Steper:

  • klotrimazol (clotrimazolum) – lek przeciwgrzybiczy, hamuje rozwój i przyczynia się do niszczenia grzyba
  • triclosan – środek antybakteryjny o właściwościach antybakteryjnych i grzybobójczych
  • ekstrakt z ziela tymianku, który ma właściwości przeciwbakteryjne i przeciwzapalne. Zioło to pochodzi z krajów basenu Morza Śródziemnego
  • olejek z drzewa herbacianego – to naturalny środek antybakteryjny, dezynfekujący i przeciwzapalny. Wykorzystywany w leczeniu łupieżu czy preparatach hamujących przetłuszczanie się włosów.
  • olejek eukaliptusowy – liczba jego zastosowań zdaje się nie mieć końca. Działa antyseptycznie, przeciwzapalnie, antybakteryjnie, rozkurczowo, obkurczająco. Doskonale odświeża oddech i ciało. Jest składnikiem wielu kosmetyków.

Dobra cena = świetne efekty – wybierz Steper

Połączenie 5 substancji aktywnych w aerozolu Steper firmy Aflofarm daje efekty, o jakich nawet nie śniłeś! Stosowany od dwóch do czterech tygodni trwale usunie dręczące Cię problemy stóp. Promocje Steper <- sprawdź i pozbądź się problemów z grzybicą i potliwością stóp już dzisiaj!