Dom seniora Małopolska – Centrum Medyczne „Skałka”

Niestety, doczekaliśmy się czasów kiedy społeczeństwo jest starzejące się. Pojawia się coraz większa potrzeba otwierania nowych placówek zajmujących się seniorami takich jak domy opieki, zakłady lecznicze czy domy dla seniorów. Takie placówki nie muszą być zakładane tylko przez samorządy, ale mogą być prowadzone przez osoby prywatne. Dom seniora w Małopolsce w Centrum Medycznym w Olkuszu to przykład dobrze prosperującego ośrodka dla starszych osób, gdzie mogą oni spokojnie przeżyć jesień swojego życia.

Dom seniora Małopolska – jak funkcjonuje?

dom seniora małopolska wyposażenie pokojuDom seniora w Małopolsce to jedno z najczęściej wybieranych miejsc dla seniorów w Polsce. Jak zatem działa, że jest on tak popularny? Przede wszystkim chodzi o usytuowanie placówki: znajduje się ona w spokojnej okolicy, w Olkuszu, otoczona zielenią. To świetne miejsce, w którym seniorzy nie zaznają niezdrowego, miejskiego powietrza, a będą mogli cieszyć się pięknem przyrody. Każdy senior mieszka w pokoju jedno, dwu lub trzy – osobowym. Każdy z nich wyposażony jest komfortowo, każdej osobie przypisane jest nie tylko łóżko, ale także własny stolik, szafka, krzesło i inne udogodnienia. Ponad to każdy senior może korzystać z części wspólnych, gdzie mogą między innymi skorzystać z komputera czy obejrzeć wspólnie telewizję. To co wyróżnia całą placówkę to możliwość rehabilitacji dla osób starszych i skorzystania z poradni specjalistycznych, które są dostępne w tym samym budynku Centrum Medycznego. Obsługa domu seniora w Małopolsce „Skałka” stara się, żeby starsze osoby, przebywające z dala od rodziny, czuli się swobodnie, mieli z kim porozmawiać i mogli oddać się rozrywkom, do których nie mieliby dostępu mieszkając przy rodzinie.

Centrum Medyczne „Skałka” zaprasza seniorów z Małopolski!

Jeśli chcesz przeżyć jesień swojego życia nie tylko siedząc w domu, ale spędzając czas aktywnie, a przede wszystkim pro-zdrowotnie, sprawdź ofertę naszego domu seniora:

Adres: ul. Kolejowa 28, 32-332 Bukowno, Olkusz, Małopolska
Telefon: 32 611 56 38
E-mail:biuro@cmskalka.pl

Więcej o naszym domu dowiesz się odwiedzając naszą stronę: cmskalka.pl/pl/dom-seniora

2 komentarze

Comments are closed.