Rehabilitacja Olkusz – co warto o niej wiedzieć?

Wypadki, kontuzje, ale także przeróżne schorzenia sprawiają, że nieraz potrzebujemy specjalistycznej pomocy. Rehabilitacja okazuje się wtedy nie tyle dodatkiem do leczenia co koniecznością i jego podstawą. Znalezienie odpowiedniej i profesjonalnej placówki to pierwszy krok do polepszenia jakości swojego życia i ogólnej sprawności. Potrzebna Ci rehabilitacja  i mieszkasz w okolicach miasta Olkusz? Podpowiemy Ci, gdzie możesz się zgłosić.

Rehabilitacja Olkusz – gdzie się udać?

zabiegi w rehabilitacja Olkusz

Cierpisz na dyskopatię a może bóle kręgosłupa? Jeśli tak, zapewne zdajesz sobie sprawę jak uciążliwe w codziennym funkcjonowaniu są to dolegliwości. W znaczący sposób nie tylko obniżają sprawność fizyczną, ale także jakość życia w ogóle.  Ale to nie jedyne schorzenia w przypadku których rehabilitacja okazuje się niezwykle skuteczna. Okaże się przydatna także jeśli cierpisz na przykład na łokieć tenisisty, stany po złamaniu, choroba Parkinsona, stany napięcia i przewlekłego zmęczenia, zespół cieśni nadgarstka, schorzenia reumatologiczne, obrzęki limfatyczne czy stwardnienie rozsiane. Rehabilitacja dla mieszkańców miasta Olkusz i okolic to jak w każdym przypadku kwestia znalezienia dobrego ośrodka. Centrum Medyczne „Skałka” to właściwe miejsce, do którego powinieneś się udać, jeśli dręczą Cię powyższe schorzenia. 

Jaką terapię wybrać?

rehabilitacja w centrum medycznym skałka niedaleko Olkusza

Jeśli znajdziesz już odpowiednią placówkę, w której do pacjentów podchodzi się profesjonalnie, a do każdego z przypadków indywidualnie najważniejsze to dobrać odpowiednią terapię i leczenie. Centrum Medyczne „Skałka” oferuje dwie rodzaje terapii: manualną i fizykoterapię. Manualna terapia opiera się na pracy na stawach i tkankach miękkich, przykładowo stosuje się metodę PNF czy metodę Mulligana. Fizykoterapia z kolei wymaga nowoczesnych i specjalistycznych sprzętów, które znajdziesz w Centrum Medycznym „Skałka”. Sprawdź ofertę i przeczytaj opisy poszczególnych zabiegów na stronie placówki.

Umów się na wizytę:

CENTRUM MEDYCZNE „SKAŁKA”
ul. Kolejowa 28
32-332 Bukowno
32 611 56 38
biuro@cmskalka.pl