Stacja do dezynfekcji rąk – urządzenie przeznaczone dla firm, instytucji i nie tylko

Aby zachować wysoki poziom higieny w miejscach takich jak firmy, instytucje czy inne miejsca publiczne warto zainwestować w odpowiednie rozwiązania. Jedną z nich jest instalacji stacji do dezynfekcji rąk. Umiejscowienie go w widocznym miejscu np. przy wejściu do obiektu umożliwi odkażenie rąk bez potrzeby dotykania urządzenia przed wejściem do pomieszczenia.

Korzyści wynikające z zakupu automatycznej stacji do dezynfekcji rąk

Pierwszą główną zaletą jaką niesie za sobą stacja do dezynfekcji rąk to odkażenie dłoni, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się szkodliwych bakterii czy drobnoustrojów jak i również koronawirusa. Automatyczny dozownik jest dużo lepszy z punktu widzenia zachowania higieny, gdyż nie wymaga dotykania żadnego elementu urządzenia. Jest to idealne rozwiązanie do restauracji czy biura firmowego, gdzie na co dzień przemieszcza się wiele osób. Dodatkowo warto wspomnieć, że urządzenie wygląda dużo bardziej profesjonalnie niż zwykła butelka z środkiem dezynfekcyjnym.

stacja do dezynfekcji rąk - biuro

Jakimi czynnikami kierować się podczas zakupu?

Na rynku znajdziemy wiele stacji do dezynfekcji rąk, ceny się od siebie różnią w zależności od kilku czynników.
Wpływa na to między innymi jakość użytych materiałów do wykonania urządzenia, pojemność na dozownik, mechanizm, marka, wydajność urządzenia. Zachęcamy do sprawdzenia oferty Unicard w kwestii urządzeń do dezynfekcji rąk.