Stomatologia Kraków – jak wybrać dobrego dentystę?

Stomatologia Kraków to usługi, które cieszą się dużym uznaniem nie tylko mieszkańców miasta, ale także pobliskich miejscowości. Wybór gabinetu nie jest jednak prostą sprawą, a czynników, które wpływają na jakość oferowanych przez niego usług jest wiele.

Stomatologia Kraków – na co zwrócić uwagę

Wybierając dentystę wielu z nas kieruje się miejscem zamieszkania lub placówkami, gdzie można leczyć zęby na NFZ. Prawda jest jednak taka, że jeśli chcesz być zadowolony z usług stomatologicznych, musisz zwrócić uwagę na parę innych rzeczy, między innymi:

  • Stosunek dentysty do pacjenta – możesz zaczerpnąć opinii w internecie, popytać znajomych, lub po prostu samemu sprawdzić idąc na zazwyczaj bezpłatny przegląd jamy ustnej. Odpowiednie podejście stomatologa do pacjenta potrafi zdziałać cuda – nawet Ci, którzy cierpią na tzw. dentofobię podkreślają, że nastawienie jest najważniejsze.
  • Profesjonalizm, który musi być potwierdzony nie tylko skończonymi studiami, ale także doświadczeniem pracowników.
  • stomatologia kraków wyposażenie gabinetuWyposażenie gabinetu – nie chodzi tutaj jedynie o sprzęt, którym dysponuje gabinet dentystyczny. Ważne jest wyposażenie całego wnętrza, nawet recepcji, ponieważ pacjent czując się dobrze, będzie mieć mniejsze obawy odnośnie zabiegu, który go czeka.
  • Czystość oraz sterylność gabinetu – nie można pozwolić sobie na usługi, które będą niosły ze sobą zagrożenie zakażenia jamy ustnej.
  • Cena – nie powinna być wyznacznikiem, jednak w niektórych gabinetach jest ona bardzo zawyżona, a jakość usług stosunkowo niska, dlatego warto poszukać dentysty, którego ceny będą adekwatne do jakości i regionu.
  • Rzetelność w prowadzeniu dokumentacji medycznej – upewnij się, że Twoja karta jest odpowiednio wypełniona i zostanie przeprowadzony z Tobą wywiad medyczny.

Addent – stomatologia Kraków

Addent to gabinet świadczący usługi stomatologii w Krakowie oraz jego okolicach (m.in. Andrychowie). Każdego dnia wysoko wykwalifikowany personel udowadnia, że to pacjent jest najważniejszy. Jeśli chcesz skorzystać z usług gabinetu, w którym poczujesz nie tylko bezpieczeństwo, profesjonalizm, ale także komfort, wypróbuj nas:

Adres: ul. Radzikowskiego 18, 31- 315 Kraków
Telefon: 793-233-368 lub (12) 636-35-19
E-mail: biuro@addent.pl
Więcej informacji znajdziesz tutaj: addent.pl