Kosmetologia Kraków – pozwól sobie być piękną

Usługi kosmetologii w Krakowie kierują swoją ofertę do osób w każdym wieku. Coraz częściej do kosmetyczki wybierają się nie tylko Panie, ale także Panowie. Niewiele osób jednak wie, że kosmetologia to jedna z dziedzin medycznych, a dokładnie dermatologii. Kosmetolog to specjalista, który zajmuje się nie tylko poprawieniem, ale także przywracaniem urody.

Kosmetologia Kraków – z jakich usług korzystają mieszkańcy?

Każdy organizm jest inny, a co za tym idzie każdy z nas starzeje się inaczej. Kosmetologia ma za zadanie opóźnić zewnętrzne oznaki świadczące o starzeniu się skóry, a co za tym idzie całego ciała w celu zachowania wszystkich sprawności życiowych. Z jakich zabiegów kosmetologii w Krakowie korzystają jego mieszkańcy? Spieszymy z odpowiedzią.

  • Najczęściej wybieranymi zabiegami kosmetologicznymi są te wykonywane na twarzy. To właśnie na nią większość osób zwraca uwagę w pierwszej kolejności, dlatego jej odpowiednie nawilżenie, jędrność czy brak przebarwień jest tak ważne.kosmetologia kraków modelowanie brwi
  • Drugim pod względem popularności zabiegiem jest modelowanie konturów twarzy z użyciem kwasu hialuronowego. Ten preparat używany jest także do wypełniania zmarszczek, o co pyta coraz więcej klientek salonów kosmetycznych.
  • Powiększanie i modelowanie ust. Wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy, że starzenie dotyka nie tylko twarzy, ale także ust i ich okolic. Objawia się to odwodnieniem czerwieni wargowej, dlatego w celu przywrócenia pięknego uśmiechu wiele kobiet decyduje się na taki zabieg.
  • Peelingi medyczne – to zabiegi na całe ciało. Pomagają one pozbyć się przebarwień, trądziku czy melasmy.
  • Zabieg mikrodembrazji – to bardziej zaawansowany zabieg, który polega na mechanicznym złuszczeniu naskórka. Dzięki niemu można pozbyć się rozstępów czy celulitu i zregenerować skórę całego ciała.

Usługi kosmetologii w Krakowie? Wybierz Addent!

Aesthetica Dermadent to gabinet kosmetologii w Krakowie, znajdujący się na ulicy Radzikowskiego 18. Addent oferuje szeroki zakres usług, które sprawią, że poczujesz się piękniej. Zachęcamy do kontaktu:

Telefon: 793 233 368
E-mail: biuro@addent.pl
Więcej o usługach przeczytasz na stronie internetowej: zdrowatwarz.pl/

2 komentarze

Comments are closed.