Namioty przemysłowe – prosty sposób na większą przestrzeń produkcyjną

Namioty przemysłowe dają ci możliwość zorganizowania mobilnego warsztatu pracy. To nowatorska i bardzo kreatywna alternatywa dla murowanych budynków czy blaszanych konstrukcji. Wymaga bowiem dużo mniejszego nakładu środków, pracy i czasu. To błyskawiczna inwestycja, która w niedługim czasie może się zwrócić. Rozwiązanie to sprawdzi się w przypadku wielu różnych branż, które potrzebują dodatkowej przestrzeni produkcyjnej.

Firma Polotent oferuje wiele rodzajów namiotów przemysłowych i nie tylko.Namioty przemysłowe – zalety

Z pewnością firmy, które potrzebują zwiększenia powierzchni pracy na pewno docenią zalety, jakie dają namioty przemysłowe. Warsztaty samochodowe, stolarze, spawacze, mechanicy, rzeźnicy i wiele innych branż spokojnie może przenieść pracę do solidnego namiotu. Wykonane z solidnych materiałów dadzą sobie radę z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, promieniowaniem UV, wilgocią czy wiatrem. Dodatkową zaletą będzie łatwość w segmentacji i powiększaniu obszaru roboczego.

Sugerowane wymiary namiotów

Namioty przemysłowe mogą mieć dowolne rozmiary, zalecamy jednak szerokość od 3 do 8 metrów i długość od 4 do nawet 45 metrów. Sugerowana wysokość powinna wynosić przynajmniej 2 metry, niemniej dla lepszego komfortu pracy warto wybrać wyższy namiot, dzięki czemu wewnątrz nie będzie robiło się duszno. Jednakże, z uwagi na ergonomię rozłożenia nie zalecamy namiotów wyższych niż 4 metry.