Kurs na suwnice – tylko w Grema!

Czym jest suwnica?

Suwnica to dźwignia, która służy do przemieszczania materiałów w poziomie i pionie. Maszyny te stanowią podstawę przemysłu. Mają wielorakie zastosowania, poczynając od procesów transportowych, przez magazynowanie, montaż czy produkcję. Mogą służyć do transportu żużlu, metali, materiałów sypkich, elementów o wielkich gabarytach, elementów poddanych obróbce plastycznej, a także wylewnic z wlewkami.

Jeżeli w przyszłości widzisz się na stanowisku operatora sterowanych suwnic – kurs na suwnice organizowany przez Grema jest czymś dla Ciebie. Warto również, aby właściciele firm budowlanych przyjrzeli się ofercie Grema i zainwestowali w rozwój swoich pracowników – to kurs także dla grup!

Kurs na suwnice – dlaczego warto?

Program szkolenia kursu na suwnice jest bardzo prostu i bardzo praktyczny. Każdy z kursantów dowie się więcej na temat ogólnych wiadomości i zastosowań suwnic. Bardzo przydatnym aspektem szkolenia będzie maszynoznawstwo specjalistyczne, które przybliży osobom obecnym na kursie budowę maszyn oraz ich eksploatację. Każda osoba będzie mogła również przypomnieć sobie wiadomości z zakresu BHP. Dzięki temu, w przyszłości, będzie mogła bezpiecznie używać maszyn, z którymi będzie pracować. Kurs na suwnice zakończy egzamin przez Komisją UDT.