Akumulatory Varta – najwyższa jakość dla Twojego samochodu

Twój stary akumulator zawiódł i jesteś na etapie zakupu nowego? Akumulatory Varta to produkty cechujące się wysoką jakością, które sprawdzą się doskonale w większości samochodów dostępnych na rynku. Produkty firmy Varta doceniły tysiące ludzi na całym świecie, dołącz do nich!

Akumulatory Varta – zapomnij o problemach

Varta to niemiecka firma, która specjalizuje się w między innymi tworzeniu akumulatorów samochodowych. Ich produkty wyróżniają się doskonałą jakością oraz zwiększoną trwałością w porównaniu do innych akumulatorów dostępnych na rynku. Akumulatory Varta występują w trzech różnych klasach baterii. Rozważając zakup, wybór powinien opierać się na wielkości parametru, jakim jest zapotrzebowanie elektryczne pojazdu, do którego akumulator ma być zamontowany. Varta black jest produktem dedykowanym dla starszych samochodów. Varta Blue jest najpopularniejszym akumulatorem, który jest sprzedawany w największym nakładzie, z kolei Varta Silver to wyrób, który zalecany jest do montażu w wymagających sporo energii elektrycznej pojazdach. Warto dodać, że akumulatory od firmy Varta służą jako pierwotne urządzenia dostarczające prąd w samochodach od czołowych producentów.

Produkty odporne na ekstremalne temperatury

akumulatory varta - technologia powerframe

Produkty od firmy Varta posiadają zamontowaną kratkę PowerFrame, która zapewnia dłuższą pracę, większą moc rozruchową oraz odpowiednie natężenie prądu, który jest dostarczany do samochodu. Kratka ta wpływa również na to, że pojazd może pracować bez problemów nawet w ekstremalnych temperaturach, a także przy częstym ładowaniu oraz rozładowaniu akumulatora. Polecamy akumulatory Varta wszystkim tym, którym zależy na prawidłowej pracy ich samochodu.