Centra Plus 80Ah – wysokiej jakości akumulator samochodowy

Nie ma wątpliwości co do tego, że akumulator to jeden z podstawowych elementów każdego samochodu. Teraz gdy za oknem mróz i zima, kluczowe jest by akumulator w pojeździe działał prawidłowo. Jeśli szukasz nowego to sprawdź koniecznie Centra Plus 80Ah.

Zadbaj o prawidłowe działanie swojego pojazdu

Kupując produkt jakim jest Centra Plus 80Ah możesz mieć pewność, że Twój samochód będzie działał bezproblemowo przez długi czas. Akumulator ten wyróżnia się ponad 15% większą mocą rozruchową niż konkurencyjne produkty. Jest on wykonany z materiałów cechujących się wysoką jakością. Wykorzystuje innowacyjne technologie, które sprawiają że jest on uznawany za akumulator klasy Premium. Warto dodać, że produkt ten jest stosowany przez wielu producentów samochodowych, jako pierwsze wyposażenie.

Poznaj nowatorską kratkę 3DX

Akumulator Centra Plus 80Ah jest wyposażony w innowacyjne rozwiązanie, którym jest kratka 3DX. Dzięki niej produkt ten zyskuje dodatkową moc oraz jest odpowiednio wzmocniony. Kratka ta wpływa na wydajność oraz żywotność. Jest ona odporna na wszelkie wstrząsy oraz korozję, a jej produkcja jest przyjazna dla środowiska naturalnego. Warto dodać, że ten akumulator od firmy Centra jest wytwarzany w Europie, w zgodzie ze wszystkimi normami.

centra plus 80ah