Varta Silver Dynamic E38 – niezwykle wydajny akumulator

Szukasz niezawodnego i wydajnego akumulatora samochodowego? Jeśli Twój pojazd wyróżnia się dużym zapotrzebowaniem na energię to sprawdź koniecznie Varta Silver Dynamic E38.

Wysokiej jakości akumulator samochodowy

Varta Silver Dynamic E38 to produkt, który jest wykonany z materiałów cechujących się najwyższą jakością. Jest on dedykowany do samochodów, które mają wysokie zapotrzebowanie na energię elektryczną. Wyróżnia się on doskonałą mocą. Bez problemów poradzi sobie nawet z ciężkimi wymaganiami. Warto dodać, że jest to akumulator klasy Premium. Doskonale sprawdzi się w samochodach, które nie działają w systemie Start – Stop.

Poznaj nowatorską technologię Power Frame

Akumulator jakim jest Varta Silver Dynamic E38 to produkt wyposażony w innowacyjne rozwiązanie. Mowa tutaj o kratce Power Frame. Dzięki niej samochód może pracować dłużej, bez żadnych problemów z mocą i natężeniem przepływu prądu. Dzięki takiej kratce akumulator jest także bardziej odporny na niskie i wysokie temperatury. Może być on także często ładowany i rozładowywany. Produkt ten jest wytwarzany w zgodzie z niemieckimi normami oraz spełnia wszystkie kryteria OE.

 Varta Silver Dynamic E38