Żarówka halogen LED 5W – świetny zamiennik dla tradycyjnych żarówek

Energooszczędna żarówka halogen LED 5W o trzonku GU10 to idealny element świetlny dedykowany do dekoracyjnego oświetlenia. Bardzo dobrze sprawdzi się w każdym pomieszczeniu zarówno domowym jak i biurowym. Szeroki strumień światła wynoszący 120 stopni sprawia, że każde pomieszczenie będzie równomiernie oświetlone. Ponadto halogen LED 5W posiada zbliżony do naturalnego wskaźnik oddawania barw CRI, co sprawia, że ten model żarówki świetnie odzwierciedla kolory oświetlanych przedmiotów.

Specyfikacja żarówki halogen LED 5W

Wewnątrz tego modelu żarówki znajdziemy trwałe i wydajne diody SMD 2835, które są jedynym z najlepszych jakie można znaleźć na rynku oświetleniowym. Halogen LED 5W - zamiennik dla tradycyjnej żarówki 50WZastosowanie takiego rozwiązania sprawia, że ten model żarówki o mocy 5W jest w stanie zastąpić tradycyjny odpowiednik, który posiada moc 50W. Zastosowana technologia LED pozwala na mniejsze zużycie energii elektrycznej o nawet 90%. Co również warto wyróżnić to, że halogen LED 5W jest całkowicie bezpieczny dla użytkownika ponieważ nie nagrzewa się oraz bezpieczny dla środowiska. To źródło światła nie emituje szkodliwego promieniowania IR oraz UV, a także spełnia rygorystyczną normę DIM2. Stopień ochrony tego elementu oświetleniowego to IP44 dzięki czemu może być on wykorzystywany także w miejscach o podwyższonej wilgotności.

Ten wydajny i energooszczędny model żarówki znajdziesz w ofercie sklepu Leddo: https://leddo.pl/zarowka-led-halogen-gu10-5w-50w-460lm-lumiled-6000k-zimna.html