Lampy światła ciągłego – dla fotografa i nie tylko

Nowoczesne lampy światła ciągłego to praktyczny element wyposażenia studia fotograficznego, a także osób zajmujących się nagrywaniem video. Ich podstawową cechą jest wysoka jakość światła, które jest zbliżone barwą do tego dziennego. Z tego właśnie powodu cenione są również przez makijażystki. Dotyczy to zwłaszcza lamp pierścieniowych, zapewniających bardzo dobre doświetlenie twarzy.

lampy światła ciągłego montowane na aparacie

Cechy lampy światła ciągłego

Przede wszystkim jest to sprzęt uniwersalny. Sprawdzi się zarówno w studio zajmującym się fotografią portretową, jak i zdjęciami produktowymi. W tej kategorii produktów znaleźć można kilka typów oświetlenia – wspomniane już pierścieniowe, lampy kinoflo, a także oświetlenie wyposażone w diody LED. Zwłaszcza to ostatnie, ze względu na jakość i energooszczędność jest bardzo cenione. Lampy światła ciągłego typu kinoflo to dobre rozwiązanie dla profesjonalistów wykonujących sesje lub nagrywających filmy. Szeroki wybór modeli i mocy sprawia, że praktycznie każdy znajdzie coś dla siebie.

pierścieniowe lampy światła ciągłego

Gdzie na zakupy?

Lampy światła ciągłego znaleźć można m.in. w sklepie E-Trade pod adresem https://e-trade.com.pl/pl/213-lampy-swiatla-ciaglego. Dostępne są również w sklepie stacjonarnym w Warszawie. Jeżeli szeroki wybór sprawia problem – warto skorzystać z możliwości kontaktu z obsługą sklepu. Dzięki temu uda się dopasować sprzęt do aktualnych potrzeb.