Gdzie kupić kalendarz adwentowy Lego City na rok 2022?

Kalendarz adwentowy ma wyjątkową historię i może wprowadzić magiczny nastrój przed świętami. To dodatkowy element, który pomaga przygotować siebie, rodzinę i bliskich do świąt. Warto zadbać o przygotowanie czy też zorganizowanie kalendarze odpowiednio wcześnie, by nie zajmować się tą kwestią na ostatnią chwilę.

Czym jest kalendarz adwentowy?

 Kalendarz adwentowy Lego City 2022 do kupienia online

Początki kalendarza adwentowego sięgają podobno 1851 roku, kiedy to kalendarz adwentowy miał wzmacniać radość z oczekiwania na Boże Narodzenie. Co ciekawe, pierwsze drukowane kalendarze adwentowe pojawiły się w 1902 r. w Hamburgu i były w kształcie zegara z cyframi od 13 do 24. Gerhard Langa to osoba, odpowiedzialna za produkcję kalendarzy z czekoladkami w środku. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele wersji na przykład kalendarz adwentowy Lego City 2022. Dla kogo będzie idealny?

Trafiony kalendarz adwentowy dla dziecka – Lego City 2022

Oczywiście jako rodzice możecie samodzielnie wykonać kalendarz dla swoich dzieci, przedłużając tym samym oczekiwanie na święta a jednocześnie wprowadzając bożonarodzeniowy klimat do domu znacznie wcześniej. Jeśli nie macie pomysłu na 24 drobne upominki dla maluchów, możecie wykorzystać ulubione słodycze dziecka czy inne produkty lub też kupić gotowy zestaw. Kalendarz adwentowy Lego City 2022 to jedna z propozycji, przygotowanych przez sklep online Planeta Klocków. Sprawdź cenę w sklepie i zamów kalendarz z dostawą do domu!