Szafy odzieżowe – wygodne rozwiązanie dla firm

Do lata zostało jeszcze kilka miesięcy, a w Twojej firmie brakuje wieszaków na płaszcze i kurtki? Istnieje szybkie rozwiązanie tego problemu – szafy odzieżowe! To prosty sposób na poradzenie sobie ze stosem ubrań na wieszakach.

Najważniejsze korzyści

Największą zaletą szaf odzieżowych jest wygoda. Wygoda użytkowania, bo każdy pracownik posiada swoją indywidualna szafę, w której może schować swoje rzeczy i ma pewność, że mu nie zginą. Wygoda dla pracodawcy, bo zaoszczędzi miejsce i raz na zawsze rozwiąże problem uginających się pod stosem ubrań wieszaków. Szafy odzieżowe pozwolą również na zaprowadzenie porządku i ładu w pomieszczeniach biurowych. Są eleganckim i prostym rozwiązaniem, a dobrze wykonane będą służyć w firmie przez wiele lat.

Szafy odzieżowe zaprowadzą porządek w Twoim biurze.

Szafy odzieżowe – rodzaje

Na rynku istnieje wielu producentów takich szaf. Stąd również wiele rodzajów tych szaf. Możemy znaleźć pojedyncze, pionowe szafy. Standardowe wymiary to około 1800 x 300 x 490 cm. Innym, wygodniejszym rodzajem szaf jest kilka mniejszych szafek (często o różnych kształtach) połączonych ze sobą i stanowiących jedną dużą szafę. Ich wymiary są różne, mogą łączyć 4 szafki pracownicze albo nawet 8 szafek. Szafy te posiadają zazwyczaj zamek patentowy lub klamkę na kłódkę.

Wypróbuj szafy odzieżowe firmy Reg-Met.

Jak widać, szafy odzieżowe to wygodne rozwiązanie dla firmy. Zachęcamy do skorzystania z tego prostego pomysłu, dzięki któremu zaprowadzisz ład w swoim biurze.