Piłka treningowa 4kg – jakie ma zalety?

Crossfit to dziedzina wymagająca od sportowca wiele wysiłku i samozaparcia. Godziny spędzone na siłowni lub sali treningowej, powtarzając ten sam zestaw ćwiczeń również nie pozwoli na zanotowanie kolejnych sukcesów. Oprócz pokory, crossfit wymaga od nas również sporej dawki kreatywności, by spędzać czas jeszcze efektywniej i cieszyć się z każdego wykonanego powtórzenia.

Efektywny trening

Z pewnością pamiętasz, jak przed laty stawałeś na środku szkolnej sali gimnastycznej i wykonywałeś zamachy przy użyciu piłki lekarskiej. Jej ciężar umożliwiał swobodne rzucanie nią w dal, a odległość, którą osiągałeś, zależała od umiejętności i techniki oraz, co oczywiste, tężyzny fizycznej. Alternatywą tego akcesorium sportowego jest piłka treningowa 4kg, wykonana ze znacznie trwalszych materiałów. Dzięki niej poprawisz swoją kondycję, koordynację ruchową i, wesprze również spalanie tkanki tłuszczowej.

Dwukolorowa piłka treningowa 4kg.

Piłka treningowa o wadze 4 kg: w trosce o zdrowie

Wykonana z gumy, o średnicy 21 centymetrów, sygnowana marką Meteor, okaże się najlepszym dodatkiem treningu, dzięki któremu urozmaicisz swoje treningi. Piłka treningowa 4kg wstępuje również w 3-, 2- i 1-kilogramowej gramaturze. Mniejsze modele świetnie sprawdzą się na początku przygody z crossfitem i, wraz ze wzrostem masy mięśniowej, będziesz mógł wybrać cięższy model. Używana poprawnie piłka treningowa 4kg pozwala na poprawę kondycji kręgosłupa, kształtuje postawę i sylwetkę. Usprawnij swoją pracę na siłowni i ciesz się lepszym zdrowiem.