Klawiatura RX85 RGB, czyli gratka dla każdego wytrawnego gracza

Niezależnie od tego jaki kto rodzaj gier preferuje, solidny sprzęt jest bez wątpienia czymś, co się przyda. Wysokiej klasy klawiatura RX85 RGB jest świetnym przykładem takiego wyposażenia, które spełni potrzeby każdego gracza. Wielu entuzjastów elektronicznej rozrywki już potwierdziło, że może się ona pochwalić bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Posiada także dodatkowe, przydatne funkcjonalności.

klawiatura rx85 rgb widok z boku

Klawiatura RX85 RGB, czyli wielka gama kolorów.

Człon „RGB” pojawia się tu nie bez powodu. Model ten został przez producenta wyposażony w kolorowe diody LED, które można w dowolny sposób konfigurować. Dzięki temu klawiatura RX85 może mienić się ferią kolorów zachwycając wszystkich oglądających ją swoim wyglądem.

klawiatura rx85 rgb widok z góry

Dodatkowe funkcje

Warto także wspomnieć o dodatkowych klawiszach multimedialnych. Z ich pomocą użytkownik może sterować odtwarzaczami audio i wideo, dopasowywać głośność i wiele innych. To bez wątpienia bardzo dobry wybór dla osób, którym niekoniecznie zależy na marce, za to chcą tanio zakupić godny polecenia sprzęt do grania, który nie ulegnie szybkiej awarii. Klawiatura RX85 RGB to wybór niemalże oczywisty, kiedy chodzi o ten konkretny przedział cenowy.