Telefony komórkowe Emporia na Ceneo

Wiele osób ma dziś problem ze znalezieniem starego, dobrego telefonu komórkowego. Praktycznie wszędzie spotykamy nowoczesne smartfony z olbrzymim wyświetlaczem, klawiaturą dotykową i mnóstwem funkcji w których zwykły człowiek się po prostu gubi. Telefony komórkowe Emporia na Ceneo to zbiór ofert na najlepsze, klasyczne urządzenia mobilne, z których łatwością skorzystają osoby starsze czy niepełnosprawne, jak i ci, którzy nie chcą, by ich telefon zdradzał ich prywatne dane.

Telefony komórkowe Emporia na Ceneo – także dla seniorów

Telefony komórkowe Emporia na Ceneo pozwolą ci wybrać coś dla osoby starszej. Telefony komórkowe Emporia na Ceneo prezentują różnorodną propozycje urządzeń mobilnych. Zebraliśmy tutaj produkty najlepszych producentów. Różnią się one wymiarami, rozmiarem wyświetlacza i przycisków, sposobem zabezpieczenia klawiatury czy chociażby stroną wizualną i kolorystyką. Część będzie wyposażona w aparat cyfrowy, inne będą pozbawione tej funkcji. Przygotowaliśmy także specjalny filtr: „Senior”, gdyby ktoś szukał telefonu z myślą o osobie starszej.

Większe bezpieczeństwo o ochrona prywatności

Telefony komórkowe Emporia na Ceneo świetnie się sprawdzą także dla tych, którzy bardzo cenią sobie swoją prywatność. Bez rozbudowanego modułu nawigacyjnego, przeglądarki internetowej połączonej z kontem mailowym oraz bez aplikacji społecznościowych, udostępniamy koncernom informatycznym o wiele mniej informacji o nas samych. Z uwagi na swoją prostotę telefony te są też dużo prostsze w zabezpieczeniu, a próba shackowania ich, czy próba wykorzystania jako podsłuchu jest bardzo utrudniona.