Kwas hialuronowy Kraków – jak go wykorzystać?

Kwas hialuronowy kojarzy się z zabiegami medycy i kosmetologii estetycznej. Prawda jest taka, że w każdy go ma w swoim organizmie. Odpowiada on za nawilżenie i ujędrnienie skóry. Z wiekiem jednak w naszym ciele jest go coraz mniej.Odpowiedni poziom kwasu hialuronowego w Krakowie – mieście smogu – bardzo ciężko jest utrzymać. Skóra codziennie wystawiona jest na działanie zanieczyszczeń, dlatego jego ubytek po jakimś czasie staje się zauważalny. Warto wtedy sprawdzić jak można uzupełnić ten ubytek.

Kwas hialuronowy Kraków – nie tylko dla gwiazd

kwas hialuronowy kraków efekty zabieguZabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego wydają się być dostępne tylko dla gwiazd. Nie ma nic bardziej mylnego – każdy z nas może sobie na to pozwolić! Oferta zabiegów z wykorzystaniem tego preparatu jest dzisiaj dostępna w każdym, dobrym salonie kosmetycznym, a ich cena jest adekwatna do efektów jakie przynoszą. Należy jednak pamiętać, że nie każdy kwalifikuje się do takiego zabiegu. Jeśli masz trądzik, jesteś w ciąży, masz skłonności alergiczne – skorzystaj z innych metod. Jeśli zastosujesz się do wszystkich zaleceń kosmetyczki zarówno przed, jak i po zabiegu, możesz spodziewać się widocznych rezultatów zaraz po zejściu opuchlizny.

Czym jest kwas hialuronowy?

Powiedzieliśmy już, jak dzisiaj wykorzystuje się kwas hialuronowy, jednak czy wiecie czym on w ogóle jest? Przecież ma go każdy i jest on integralną częścią naszego organizmu, a nam kojarzy się jednak tylko ze sztucznym wypełniaczem! Spieszymy wyjaśnić! Otóż jest to nic innego jako cukier złożony, a jego główną funkcją jest wiązanie wody., tzn. że dba on o optymalne nawilżenie skóry. Właściwości kwasu hialuronowego:

  • utrzymuje prawidłową kondycję skóry,
  • ułatwia regenerację naskórka,
  • stanowi ochronną tarczę dla naszego organizmu, ponieważ dba o elastyczność zarówno skóry właściwej, jak i naskórka,
  • w medycynie estetycznej można go stosować do każdego rodzaju cery.

Kwas hialuronowy Kraków – zabiegi medycyny estetycznej

Stosowanie kwasu hialuronowego w Krakowie jest coraz bardziej kwas hialuronowy kraków efektypopularne. Ze względu na jego właściwości odmładzające znalazł on swoje zastosowanie w kosmetologii – pierwsze produkty pojawiły się już w latach 70. Kwas stosowany jest przy zabiegu wolumetrii twarzy, czyli jej modelowania. Preparat wstrzykuje się pod skórę przy znieczuleniu miejscowym. Ten zabieg jest polecany osobom, których twarz straciła objętość i naturalny owal. W zabiegu wolumetrii uwydatnia się m.in. kości policzkowe, wypełnia oczodoły czy neutralizuje drugi podbródek. Kwas hialuronowy w Krakowie można kupić w drogeriach – jest on składnikiem wielu kosmetyków, m.in. kremów do twarzy, szamponów, balsamów i pomadek do ust.

Sprawdź skuteczność naszych zabiegów!

Gabinet kosmetologii i medycyny estetycznej Addent wykorzystuje kwas hialuronowy w Krakowie, do poprawy kondycji skóry jego mieszkańców, wystawionej na ciągłą styczność z miejskimi zanieczyszczeniami. Obok tego oferuje szereg zabiegów poprawiających nie tylko wygląd, ale i samopoczucie. Sprawdź naszą ofertę i poczuj się znowu piękna!

Adres: Radzikowskiego 18, 31-315 Kraków
Telefon: 793-233-368
E-mail: biuro@addent.pl
A o zaletach kwasu hialuronowego przeczytasz tutaj: zdrowatwarz.pl/medycyna-estetyczna/kwas-hialuronowy-krakow/