Gdzie wykonać testy DNA na ojcostwo Wrocław?

Znajdujesz się w sytuacji, w której chcesz zweryfikować ojcostwo? Warto zatem nie tylko poznać swoje prawa w tym zakresie ale także powiedzieć się gdzie możesz wykonać testy DNA na ojcostwo Wrocław.

Test na ojcostwo a prawo

Testy DNA na ojcostwo Wrocław i Warszawa

Testy DNA są właściwie niezawodnym narzędziem wskazania ojcostwa, a w dalszej perspektywie uniknięcia wielu komplikacji takich jak wychowywanie nie swojego dziecka czy też płacenie alimentów na nieswoje dziecko. Jak obecnie w Polskim prawie wygląda kwestia udowodnienia ojcostwa za pomocą testów DNA? W polskim prawie rodzinnym wszelkie regulacje dotyczące ustalenia ojcostwa, nie przewidują obowiązkowych testów DNA. Sąd nie może więc żadnej ze stron sporu sądowego nakazać poddania się takim testom, nawet w przypadku, gdy jest to jedyne, rozsądne rozwiązanie.

Testy DNA na ojcostwo Wrocław w Gentest

Domniemywa się, że ojcem dziecka zawsze jest mąż matki, niemniej jednak nie zawsze tak jest. Dlatego też testy DNA są popularną formą weryfikacji danego stanu rzeczy. Dodatkowo to wiarygodny dowód dla sądu w przypadku na przykład sprawy o zaprzeczenie ojcostwa. Jest on pewny i jednoznaczny – oczywiście w sytuacji, gdy wybierzesz wiarygodne laboratorium. Testy DNA na ojcostwo Wrocław możesz wykonać w laboratoriach Gentest. Szczegóły dotyczące cen, lokalizacji oraz poszczególnych, wrażliwych danych znajdziesz bezpośrednio na stronie firmy.