Testy na ojcostwo Elbląg – pozbądź się wątpliwości

W życiu zdarzają się różne sytuacje. Czasami nagle możesz dowiedzieć się o zdradzie swojej żony, która miała miejsce przed laty. Wtedy spływają do głowy myśli, takie jak „czy to na pewno moje dziecko?”. Wątpliwości mogą dotykać także kobiet, które w krótkim czasie zmieniły partnera, czy prowadziły bogate życie seksualne. Niezależnie od tego, jaka sytuacja zasiała ziarno niepewności w twojej głowie, najlepszym rozwiązaniem będą testy na ojcostwo Elbląg. Pobierz materiał, zrób badanie i miej pewność raz na zawsze.

Rodzaje testów, jakie można wykonać

Istnieją trzy główne testy na ojcostwo Elbląg, które możesz wykonać. Pierwszy z nich wymaga pobrania materiału do badania z wewnętrznej strony policzka. Jest to test szybki i oczywiście bezbolesny. Jednak nie zawsze mamy możliwość dyskretnego uzyskania wymazu z policzka i w takiej sytuacji z pomocą przychodzą testy mikrośladowe. Potrzebne są do nich np. włosy, szczoteczka do zębów czy zużyta guma do żucia. Taki test jest nieco droższy, ale zdecydowanie łatwiejszy w wykonaniu. Jeśli natomiast chcesz wykorzystać test jako dowód na rozprawie, najlepiej jest wybrać wariant sądowy.

testy na ojcostwo elbląg

Anonimowe testy na ojcostwo Elbląg

Jeśli zależy ci na anonimowości i pełnej dyskrecji, spokojnie możesz to osiągnąć. Testy na ojcostwo Elbląg w wariancie wymazowym i mikrośladowym wykonujesz samodzielnie, w dogodnym dla ciebie momencie. Dostajesz do domu zestaw, pobierasz materiał, odsyłasz i kilka dni później otrzymujesz wynik. Pamiętaj jednak, że test sądowy nie jest anonimowy, ponieważ na miejsce musi przyjechać specjalista z laboratorium.