Rozwiązania IT dla produkcji od firmy Polcom

Każda branża ewoluuje i podąża za nowymi technologicznymi trendami, nie inaczej jest z sektorem przemysłu i produkcji. Zmiany są niezbędne w każdej z firm, której zależy na zwiększeniu konkurencyjności rynkowej. Rozwiązania IT dla produkcji oferowane przez firmę Polcom zapewnią Państwu ciągłość działania najważniejszych procesów biznesowych oraz zwiększą poziom bezpieczeństwa.

Profity wynikające z wdrożenia dedykowanych rozwiązań IT dla produkcji w modelu cloud computing

– Oszczędność w postaci optymalizacji kosztów inwestycyjnych oraz operacyjnych. Rozbudowując własną infrastrukturę IT, firma narażona jest na duże koszty związane z zakupem nowoczesnego sprzętu oraz późniejszym jego utrzymaniem. Rozwiązania IT dla produkcji od Polcom umożliwiają pełną skalowalność zasobów oraz optymalizację kosztów przeznaczonych na informatykę, które stają się łatwe do przewidzenia.

– Ciągłość działania biznesu. Zapewniamy kompleksowe wsparcie dla procesów produkcyjnych w Państwa przedsiębiorstwie, dzięki dedykowanym platformom chmurowym pod systemy ERP, które wspomagają zarządzanie przedsiębiorstwem.

– Redukcja czasu, który jest potrzebny do wdrożenia oprogramowania typu ERP lub WMS. Usługi firmy Polcom są w pełni skalowalne oraz elastyczne, dzięki czemu można je dopasować do indywidualnych wymagań biznesowych klienta przy jednoczesnej oszczędności czasu.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa i jakości

Zapewniamy bezpieczeństwo przetwarzanych danych oraz najwyższą jakość świadczonych usług. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i zespół wykwalifikowanych inżynierów służących pomocą na każdym etapie projektu. Dysponujemy dwoma ośrodkami przetwarzania danych, które dostosowane są do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Liczne certyfikaty, m.in.: ISO 27017, ISO 9001, ISO 27001 świadczą o wysokiej jakości usług oraz bezpieczeństwa.