Czyszczenie wentylacji przez DG Cold

Aby zadbać o wysoką jakość powietrza w pomieszczeniu warto pamiętać o regularnym czyszczeniu wentylacji. Niestety wiele osób o tym zapomina czego skutkiem jest pleśń, która osadza się na ścianach, zaparowane okna czy nieprzyjemne zapachy w pomieszczeniu. Nasza firma specjalizuje się w usłudze czyszczenie wentylacji, stosujemy najwyższej jakości środki czyszczące, które poradzą sobie z bakteriami, pleśnią, wirusami, dymem tytoniowym, gazami, dwutlenkiem węgla czy tlenkami azotu. Oferujemy również czyszczenie instalacji kanałowej oraz przeglądy wentylacji w budynkach mieszkalnych.

Gdzie czyszczenie wentylacji powinno być priorytetową czynnością?

Każdy z nas powinien się upewnić czy jego dom lub mieszkanie jest prawidłowo wentylowane. Na pewno czyste powietrze wpłynie pozytywnie na nasze codzienne życie i samopoczucie. Niemniej jednak czyszczenie wentylacji powinno być regularnie stosowane w lokalach gastronomicznych. Gwarantuje to, że klienci nie będą czuli zapachów unoszących się z kuchni.

Rozporządzone normy okresowe systemów wentylacji

W wielu krajach czysta wentylacja jest wymogiem prawnym. Jest również wymagana przez prawo budowlane. Należą do nich:

  • EN 15780
  • PN-EN 12097:2007
  • PN-EN 13779:2007
  • Prawo budowlane (Dz. U. 2000 nr. 106 poz. 1126), Art. 62.1
  • Rozporządzenie Ministra spraw wewnętrznych i Administracji z 16.08.1999 w sprawie warunków technicznych użytkowania budynków mieszkalnych.