Rekuperator Onyx Sky 800 – świeże powietrze i oszczędności!

Rekuperator Onyx Sky 800 to podstawa systemu wentylacji z odzyskiem ciepła. Dzięki wyposażeniu w filtry, jest w stanie ograniczyć ilość alergenów, a także rozwój bakterii i grzybów. Jeśli zastanawiasz się nad tym, jaką wentylację zastosować w swoim domu, najlepszą odpowiedzią będzie – mechaniczną, z odzyskiem ciepła. Zyskasz dzięki temu odpowiednią ilość świeżego powietrza w każdym pomieszczeniu, a także zaoszczędzisz na ogrzewaniu.

Rekuperator Onyx Sky 800 wraz z panelem sterującym.

Rekuperator Onyx Sky 800 – najważniejsze parametry

Centrale z tej serii to urządzenia podwieszane, o maksymalnej wysokości 320 mm. Przepływ powietrza znamionowy wynosi 850 m3/h. W produkcie zastosowano sterownik producenta Frapol-SMART. Czytelny wyświetlacz i wygodna obsługa systemu sterowania ułatwiają użytkownikowi wybór odpowiednich parametrów pracy rekuperatora Onyx Sky 800. Napęd wentylatora pobiera maksymalnie 770 W (wartość znamionowa – 370 W).

Przy użyciu rekuperatora Onyx Sky 800 zadbasz również o odpowiednią wilgotność powietrza.

Największe zalety tego systemu wentylacji

Stosując rekuperator Onyx Sky 800 zyskasz kontrolę nad ilością i jakością powietrza nawiewanego. Strumienie powietrza usuwanego i dostarczanego są zbilansowane, a wydajność systemu nie zależy od warunków atmosferycznych. W porównaniu do działania tradycyjnej wentylacji grawitacyjnej – to wielki plus. Kolejną zaletą rekuperatora Onyx Sky 800 jest sprawność odzyskiwania energii cieplnej z powietrza wywiewanego – nawet 95%.

Więcej informacji na temat tego produktu, w tym szczegółowe dane techniczne, znaleźć można na stronie producenta: http://www.frapol.com.pl/produkt/48/Onyx-Sky-800