Co to jest Ibutamorin MK-677?

Związek Ibutamorin MK 677 jest powszechnie znany jako niepeptydowy środek pobudzający wydzielanie hormonu wzrostu, który naśladuje działanie stymulujące greliny. Grelina jest określana jako hormon głodu w organizmie, który zwykle jest związany z rytmami okołodobowymi. Aktywowany receptor greliny stymuluje uwalnianie hormonu wzrostu z mózgu. Kapsułki Ibutamorin MK 677 35 mg mają wpływ na apetyt – zwiększają go. Ponadto wzrost beztłuszczowej masy ciała można również osiągnąć przy jednoczesnym obniżeniu poziomu cholesterolu LDL w organizmie dzięki zastosowaniu tego środka.

Jak działa?

Ibutamoren stymuluje obszary mózgu zaangażowane w działanie metaboliczne, takie jak podwzgórze i przysadka mózgowa. Ten hormon wzrostu może być również przydatny, jeśli chodzi o zwiększenie masy mięśniowej i gęstości mineralnej kości. Ponadto uważa się, że jest obiecującą terapią, jeśli chodzi o leczenie osteoporozy i słabości u osób starszych. Związek jest dostępny w sklepach w formach doustnych np. w postaci Ibutamorin MK 677 35 mg.

Umięśniony mężczyzna - efekt zastosowania Ibutamorin mk 677 35 mg

Jakie są zalety stosowania Ibutamorin MK 677 35 mg?

Stosowanie związku, jakim jest Ibutamorin MK 677 35 mg może przynieść sporo korzyści. Mężczyźni z niedoborem hormonu wzrostu stosujący tę substancję mogą zwiększyć poziom hormonu wzrostu, dzięki czemu można:

  • pobudzić syntezę białek,
  • zmniejszyć rozpad białek i tkanki tłuszczowej,
  • zwiększyć masę mięśniową,
  • zredukować ilość tkanki tłuszczowej,
  • uzyskać głęboki i spokojny sen,
  • zmniejszyć zły cholesterol.

Oprócz tego uważa się, że ten środek przyspiesza gojenie się ran, wzmacnia mineralizację kości. Jak widać, korzyści jest bardzo wiele, a wymienione to jedynie niektóre z nich.